• Telf: 0 530 347 33 38
  • info@hizliokumadiksiyon.com

Metafizik Danışmanlık

Metafizik Danışmanlık

Metafizik Danışmanlık

Malatya Metafizik Danışmanlık için Malatya Kişisel Gelişim ve danışmanlık derneğiyle irtibata geçiniz. İşleriniz yolunda gitmiyor mu. Kısmetinizin kapalı olduğunu mu düşünüyorsunuz. Her attığınız iş elinizde mi kalıyor. Sık sık sıkıntılı rüyalar mı görüyorsunuz. Üzerinizde negatif enerjiler mi hissediyorsunuz. Duş alırken gözleriniz kapatmakta zorlanıyor musunuz ve korkuyor musunuz. Bilmediğiniz korkularınız mı var. Aile hayatınızda sebebini bilmediğiniz huzursuzluklarınız mı var.

İşte bu ve buna benzer bir çok sıkıntıların sorunların sebebi metafizik anlamda yaşanan sorunlar olabilir. Bunları tespit etmek için bizimle iletişime geçin. Rızık darlığı mı çekiyorsunuz. İş yerinizde müşterilerinizin azlığından mı şikayetçisiniz. Eşiniz çocuğunuz veya yakınlarınızda aşırı bağımlılıklar mı var. Sbebpleri metafizik anlamda ise hemen bizimle iletişim kurunuz. Malatya kişisel gelişim ve danışmanlık derneği metafizik uzmanımız Erkan Akgül ile yapacağınız ön görüşmelerle kendinize bir yol haritası çiziniz.

Kendinizde veya yakınlarınızda nazar olduğunu mu düşünüyorsunuz. Hayatınızda hep bir şeyler ters mi gidiyor. Sık sık nişanlanıp ayrılmak zorunda mı kalıyorsunuz. Evlilik kararlarınız hep olumsuz mu sonuçlanıyor. Kararsızlık mı çekiyorsunuz. BU ve buna benzer sorunların kaynağı metafizik kaynaklı olabilir.

admin

One thought on “Metafizik Danışmanlık

FerhatYayın tarihi  10:46 am - Kas 10, 2020

S.a evet yazdiklarinizin bir cok seyi bi 10 senedir yasiyoruz aile ile

Mesajınızı bırakın