• Telf: 0 530 347 33 38
  • info@hizliokumadiksiyon.com

Kişisel Gelişim

Kişisel Gelişim

Malatya kişisel gelişim hizmetleri kulaktan dolma bilgilerle yapılmaz. Malatya hızlı okuma eğitimleri gelişi güzel uyduruk katılım belgeleri alınarak verilmez. 3 günde alınan bir eğitimle ben hızlı okuma kursu veriyorum diyen sahtekarlara aldanmayın. İnternetten 50 tl ye uzaktan eğitim alıp uyduruk sertifikalarla eğitmenim diyenlere sakın inanmayın. Hem paranız hem emeğiniz hem zamanınız boşa gitmesin. Siz siz olun Malatya kişisel gelişim alanında her hangi bir eğitim alacağınız zaman önce eğitmenin kariyerine bakın. Kimden hangi eğitimi ne zaman almış. Sertifikaları ne zaman ve kimden alınmış. Üniversite eğitimi var mı.

Şu an ortalık kendisini uzman diye tanıtan merdiven altı sahtekarlarla dolmuş. Elbette ki devletimiz en kısa zamanda bu tip kişileri tespit edecek ve gerekli kanuni hukuki süreçleri çalıştıracaktır. Bizim de girişimlerimiz olacaktır. Bu kişileri tespit ettikçe gerekli yerlere isimlerini vereceğimizden şüpheniz olmasın. halkımızı kandıranlar bizi kandırmış sayılırlar. Hiç bir uzmanlık yetkisi olmadığı halde terapistim diyenler, yetkisi olmadığı halde tedavi yapmaya kalkışanlar, hiç bir geçerliliği olmadan yaşam koçuyum hayat koçuyum vs diye ortalıkta reklam yapanlar zamanı geldiğinde hesap vereceklerdir.

Malatya kişisel gelişim alanındaki yıllardır tecrübelerimizle verdiğimiz hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Özellikle Malatya hızlı okuma, Malatya diksiyon, Malatya hitabet kurslarımız devam ediyor. Gerek bire bir eğitimlerimiz gerek grup eğitimlerimiz devam etmektedir. Nezih ortamda hijyen kurallarına uygun sınıflarımızda güvenle eğitim alabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın